Suci: Vedran Jelenčić, Marko Balen, Željko Bučar
Četvrti sudac: Marko Linić

Strijelci:

Tomislav Štrkalj 36′ 77′, Ante Aralica 90’+3′, Filip Filipović 89′ : Mario Jelavić 37′

U utakmici 6. kola NK Solin bio je u gostima kod NK Sesvete. Naime Sesvete su krenule odlučno od prve minute po tri boda. Njihova momčad djelovala je čvrsto i agresivno. Plod takve igre bile su šanse Dučkića,Meseca i Štrkalja. U 35. minuti jedna duga lopta na Štrkalja koji zaobilazi vratara i zabija za 1:0. Odmah u sljedećoj minuti nesporazum u njihovoj obrani koristi naš Mario Jelavić za 1:1.

Početkom drugog poluvremena momčad Sesveta počinje još bolje i odlučnije. Redaju se prilike ali nedostaje malo više koncentracije u završnom udarcu. Jedan fenomenalan pas Filipovića izbacuje cijelu obranu Solina i Štrkalj izbija sam pred golmana te zabija za 2:1. Nakon toga Filipović vara igrača Solina i postiže pogodak za 3:1. Pred sam kraj utakmice Dučkić prolazi po desnoj strani, šutira, vratar odbija na nogu Aralice koji postiže pogodak za konačnih 4:1.